бесплатен превозот G 1/2, Дувачкиот Топката Вентил Tee Рачка - 20mm Barb x 20mm Barb Цевка фитинзи

бесплатен превозот G 1/2, Дувачкиот Топката Вентил Tee Рачка - 20mm Barb x 20mm Barb Цевка фитинзи

DEN 984.00

Тековен

61 /парче
1.com/categories_Payment. Номинален притисок : 1. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
; font-size : 13px; font-водат : наследат; line-height : 19. Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака.
Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.77 /парче
М8 M10 mm завртка поцинкуван хексагонална гром серија M8 X40mm US$ 11. Ние нема да наплата на превозот обвиненија ако одбиени пратки. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.00 /парче
Слободен испорака на Високо квалитетни 200 PCSnylon кабел вратоврска Бела здрав лента US$ 7.87 /парче
Бесплатен Превозот Должност Помине Пиштол Стрелач Спојувач Пиштол Хранење US$ 22. Ние ќе ја пратите пратката во рок од 7 дена по вашата исплата е завршен. Работниот медиум : вода, нафта и гас 3. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.21 /парче
Прирачник за Слепи Занитвам Орев Пиштол/Страна Riveter /Тешки Рака Вметнете орев алатка М2.html
Смисла на Логистичка
Ние прифаќаме Logictic на DHL/EMS/Кина Пост Воздух Mail/ Хонгконг Пост Воздух Mail/ Сингапур Пост/ epacket!
Услови за користење на услугите
Испорака : Кога ќе се intersted во објектот, ве молиме изберете превозот метод и да платат за објект вклучувајќи го и превозот надомест.


Останатите карактеристики

Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Низок Притисок
Медиуми:
Гас
моќност:
упатство
Порт Големина:
20м
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Топката
Број На Модел На:
050505
Температура на Медиумите:
-50°-120°

Слични понуди