Електромагнетниот насочен вентил 4WE10D31B/CW220-50N9Z5L хидраулични вентили

Електромагнетниот насочен вентил 4WE10D31B/CW220-50N9Z5L хидраулични вентили

DEN 2400.00

Тековен


Со нарачување код :
Пакување : картон !


Останатите карактеристики

Притисок:
Низок Притисок
моќност:
Хидраулични
Медиуми:
Масло
Тема Тип:
G
Actuator Режим:
Без Прирачник И Упатство
Материјал:
Кастинг
Порт Големина:
1
Број На Модел На:
4WE10D31B/CW220-50N9Z5L
Структура:
Контрола
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Извор На Енергија:
AC
Standard or Nonstandard:
Стандард

Слични понуди