Симпатична Прилично Бебе Фото Рамка 7 Боја DIY Стапало Handprint Мека Глина Лесно Да се Користи Безбедно Не Токсични Inkpad Церемонијата Подарок За Бебето

Симпатична Прилично Бебе Фото Рамка 7 Боја DIY Стапало Handprint Мека Глина Лесно Да се Користи Безбедно Не

DEN 1904.64

Тековен


Фото Рамка материјал:Пластика
големина : Overall47*30cm, Мали Rectangul ar8.5*13.5 cm, Срцето Type16.5*10см, Круг diameter11.5cm, Големи Rectangular16.5*11cm.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
jusenda
Возраст Опсег:
10-12M,4-6M,7-9M,0-3М
Спецификација:
160g clay
Големина:
47cm * 30cm
Материјал:
ПВЦ
Големина 1:
13.5 cm * 8.5 cm
големината на срцето форма:
16.5 cm * 10см
дијаметар на тркалезна форма:
11.5 cm
Големина 2:
16.5 cm * 11cm

Слични понуди