Sauvoo Мода Природен Камен Монистра Алка Нараквици Сребрена Боја Кристал Кристал Шарм Мушка Хривнија за Жени Мажи Накит

Sauvoo Мода Природен Камен Монистра Алка Нараквици Сребрена Боја Кристал Кристал Шарм Мушка Хривнија за Жени

DEN 234.72

Тековен

Sauvoo Мода Природен Камен Монистра Алка Нараквици Сребрена Боја Кристал Кристал Шарм Мушка 8мм Хривнија за Жени Мажи Накит


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
F3242
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SAUVOO
кристал големина:
8мм
Тежина:
25g/string
Пакување:
1 string /opp вреќа
Материјал:
природен камен
Стил:
буда хривнија
Тип:
Монистра Нараквици
Функција:
Влакно Нараквици
Шема:
Кристал Монистра Нараквици
дизајн:
камен монистра
Должина:
beaded bracelets

Слични понуди