бесплатен превозот G 1/2, Дувачкиот 2-Начин Конектор Цевка фитинзи

бесплатен превозот G 1/2, Дувачкиот 2-Начин Конектор Цевка фитинзи

DEN 1008.00

Тековен

com/categories_Payment.00 /парче
Слободен испорака на Високо квалитетни 200 PCSnylon кабел вратоврска Бела здрав лента US$ 7.75 /парче
8pcs/set 3-10мм дрво работни вежби Пресврт Вежба Малку( US$ 11. Ние нема да наплата на превозот обвиненија ако одбиени пратки. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.87 /парче
Бесплатен Превозот Должност Помине Пиштол Стрелач Спојувач Пиштол Хранење US$ 22. Номинален притисок : 1. Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со additonal ткаенина во чини да се овозможи мала големина модификација за да се направи лесно.html
Смисла на Логистичка
Ние прифаќаме Logictic на DHL/EMS/Кина Пост Воздух Mail/ Хонгконг Пост Воздух Mail/ Сингапур Пост/ epacket!
Услови за користење на услугите
Испорака : Кога ќе се intersted во објектот, ве молиме изберете превозот метод и да платат за објект вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.21 /парче
Прирачник за Слепи Занитвам Орев Пиштол/Страна Riveter /Тешки Рака Вметнете орев алатка М2. Работниот медиум : вода, нафта и гас 3. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.


Останатите карактеристики

Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Низок Притисок
Медиуми:
Гас
моќност:
упатство
Порт Големина:
20м
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Топката
Број На Модел На:
050505
Температура на Медиумите:
-50°-120°

Слични понуди