E032514 4-5ММ 7-8ММ Бел Бисер Зелен Обетки Кристал CZ Фитинг

E032514 4-5ММ 7-8ММ Бел Бисер Зелен Обетки Кристал CZ Фитинг

DEN 907.20

Тековен

Наплата е врз основа на цената купени со исклучок на превозот и ракувањето со трошоците.
Накит Опис
Камења Информации : Свежа вода образован бисер, бела круг бисер, зелени кристали, добар квалитет, со висок сјај! Дијаметар : 4-5мм 7-8мм(бисер) должина : 3"(обетки) Кука : 925 сребрен Кука
Ве молиме имајте во предвид пред да ја купите
Моите принципи нема да прифати неутрални или негативни повратни информации, не го прифати ниска оценка повратни информации! ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме однапред, ние ќе се обидеме да ви помогне и да ви даде задоволни решение! За добар бизнис зделки, ве молиме дај ми остави 5star позитивни повратни информации!
Ако малициозен ни остави ниска или негативна повратна информација,Нашиот ПРОЕКТ ќе биде известен Азија Накит Асоцијација, во комбинација со други накит црната листа на добавувачи, засекогаш забрана за купување на нашата продавница стока!
International Shipping
Бесплатен превозот преку E-Пакет/Кина пост воздух Достава на пошта со Следење на број,Трае околу 10-20 работни дена. ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да се одговори.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша крајна цел е!
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши секој проблем. Но дополнителни превозот надомест мора да бидат платени од страна на купувачи. Ако побрзо превозот начин е потребно, ве молиме ни e-mail штом ќе го нареди на предмети и ние ќе го избере побрз начин за вас.


Останатите карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
AIPIAODEGUAIGUAI
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
види детали
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Панк
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури

Слични понуди