16 инчи 12-18mm Страна Drilled Природни Lavneder Барок Keishi Бисер Изгубат Насоки за Ѓердан

16 инчи 12-18mm Страна Drilled Природни Lavneder Барок Keishi Бисер Изгубат Насоки за Ѓердан

DEN 1200.00

Тековен

За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето . Обезбеди илјадници бисер дизајни,исто така, ја прифати кориснички услуги.
Плаќање :
1. Најдобра по продажба на услуги. Совршен клиенти услуги со професионални предлог.Што може да се плати од страна на T/T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам
2. Искусни службеници одговориме на сите ваши прашања во професионално и одлично познавање на англиски јазик. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Зошто да изберете од PAP Бисер
1. Специјализираат во бисер трговија и производство,имајќи продавница,фабрика и бисер фарма. Одговори на вашите барања во рамките на 24 работни часа.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 7-30 дена, според редоследот износ .За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето . Ние имаме повеќе од десет години искуство и вештини во производство и продажба на Свежа Вода за Бисери и нашата база на клиенти ги вклучува голем број на локални како и странски клиенти.Како на клиент детални барања. Ние можеме да снабдување лабава бисер, слатководни бисер влакно, бисер ѓердани, бисер бразлетна и pendant сите се на располагање. Брза испорака
8.
Време на испорака :
1. Бисер облик : круг, овал, off-круг, солза-капка, батон, рамни бисер и така натаму. Со различни големини, форми, бои.По добивањето на пари во 3-5 дена за цел во парк . Прилагодено дизајн е на располагање Информации за претпријатието
PAP Бисер Образован Фарма. е квалитет на производителот кој вклучува во слатководни aquaculture, интензивна обработка и трговија на големо активности на Свежа Вода Бисери. Ние исто така, обезбеди наменска услуга на клиенти кои би сакале да ги користат нивните сопствени дизајни.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Никој
Број На Модел На:
KPS0007
Pendant Големина:
Никој
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бренд Име:
PAIBO
Бисер Форма:
Полу-барок
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Метали Тип:
Никој
Точка Бр.:
KPS0007
Бисер Тип:
Природните Слатководни бисери
Објектот Дијаметар:
12-18mm

Слични понуди