За Bravis A504 Трага Екран на Допир Digitizer Сензор Стакло Панел Црно Бело Злато Боја Лента Со Алатки 1PC/Многу .

За Bravis A504 Трага Екран на Допир Digitizer Сензор Стакло Панел Црно Бело Злато Боја Лента Со Алатки 1PC/Многу

DEN 427.20

Тековен

Компатибилна со Моделот : ЗА Bravis A504 Трага


Останатите карактеристики

боја:
бела, црна, златна
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
Маглива убавина
Број На Модел На:
за Bravis A504 Трага
Компатибилен Бренд:
За Bravis
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Црно Бело Злато
Тест Пред Пратката:
Yes
Тип:
digitizer
is_customized:
Yes
квалитет:
оригиналниот

Слични понуди