4MM 6MM 8ММ 10ММ 12MM Природен Камен Круг Монистра Diy Накит Наоди Ѓердани Обетки Нараквици Додатоци

4MM 6MM 8ММ 10ММ 12MM Природен Камен Круг Монистра Diy Накит Наоди Ѓердани Обетки Нараквици Додатоци

DEN 160.00
-12 %
DEN 182.40

Тековен


Производ ID : 28704 Име на Производ : Круг Монистра Материјал : Природен Камен
Боја : Истиот да се Слика
Големина : 12 MM
Производ ID : 28703 Име на Производ : Круг Монистра Материјал : Природен Камен
Боја : Истиот да се Слика
Големина : 8 MM
Производ ID : 28702 Име на Производ : Круг Монистра Материјал : Природен Камен
Боја : Истиот да се Слика
Големина : 6 MM
Производ ID : 28701 Име на Производ : Круг Монистра Материјал : Природен Камен
Боја : Истиот да се Слика
Големина : 4 MM


Останатите карактеристики

Објектот Дијаметар:
4MM 85PCS, 6MM 60PCS, 8MM 45PCS, 12MM 16PCS
Бренд Име:
Rosediy
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
28701 28702 28703 28704
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
природен камен
боја:
Истите да се Слика
Големина:
4MM 6MM 8MM 10MM 12MM

Слични понуди

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети
  • Обновено

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

1142.40 DEN 1028.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 9*6*6cmБоја : кафенаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треб