220V-230V STATOR ГАЗ'Y Замени за Hitachi 340259E 340259K H65SD H65SC H65SD2 H65SB2 Областа Stator

220V-230V STATOR ГАЗ'Y Замени за Hitachi 340259E 340259K H65SD H65SC H65SD2 H65SB2 Областа Stator

DEN 2246.40

Тековен


Одговорност и Бизнис
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;
3.И сите увозни давачки или да наплатат ќе биде купувачите одговорност.Позитивни повратни информации ни помагаат да расте до тука.Нашите работното време е од 09 : 00-18 : 00 од понеделник до недела во Пекинг Време.Ако ви се допаѓа производот,ве молиме љубезно ја напушти својата цел 5 ѕвезда повратни информации.Откако се случи дефект,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од доставувањето на податоци. Ве молиме да се разбере.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни/Post NL /Кина Пост Регистрирани Воздух Mail /e Packet според вашата земја.
обичај услуга
1.Да им помогне на купувачите се избегне увоз доход,пониска вредност ќе биде прогласен за сопствени фактура.
Транспорт Состојба
1.Ние апсолутно ќе се реши за вас позитивно.Ние ќе ја испратите вашата предмети кога ќе примите вашата исплата,и ќе го испратите на следење на број, веднаш по пратката се пратени.
Напомена :
Ве молиме секогаш да се споредат димензии дел со прикажаните
Информации За Исплата
1. тоа трае 15-35 дена и повеќе да пристигнат.И ние не можеме да ве информираме еден по еден однапред.Производот слики и спецификации се обезбедени од страна на оригиналниот фабрики,па тоа може да се случува произведува промени некои технички податоци или outlookings што го имаме не ажурирање уште.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;
2.Можете да не контактирате остави порака во центарот,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ако би сакале да знаат каде објектот е,ќе следење на линкот 17 TRACK.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
KIMGU
DIY Материјали:
Електрични

Слични понуди