Резервоарот собранието сува резервоарот Воздушниот Компресор Пумпа W164 за мерцедес W251 W221 W164

Резервоарот собранието сува резервоарот Воздушниот Компресор Пумпа W164 за мерцедес W251 W221 W164

DEN 1824.00

Тековен
Останатите карактеристики

Тип:
Притисок Имајќи
Бренд Име:
topmomota
Име На Модел:
W251 W221 W164
Материјал Тип:
PVS
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Поставување на Возило:
ПРЕД

Слични понуди