GOINHOT 1Pcs 2018 Ново Семејство Љубов Те Сакам МАМО Писмо од не ' Рѓосувачки Челик Прстени за Жените Денот на Таткото Ден на Мајката Подарок

GOINHOT 1Pcs 2018 Ново Семејство Љубов Те Сакам МАМО Писмо од не ' Рѓосувачки Челик Прстени за Жените Денот

DEN 97.00
-32 %
DEN 143.52

Тековен


Обрнете Внимание На :
Нашите Антички Сребрен Cabochons и clasps се во вредност од цената и црна масло се користи за да се направи антички сребрена боја,кога тоа сушени,остатоците во празнините ќе падне,тоа не е лоша изработка !
Ве молиме не го отворите спор пред да ни испратите порака ,ние секогаш не мислам дека отвори спорот е добар начин да се решат сите проблеми,ако има било каков проблем,ве молиме не заборавајте да ни испратите порака,ние ќе ни биде мило да ви! Ние не добредојдовте на клиенти кои не контактирал со нас пред да се отвори спорот!Ви благодариме за разбирањето!
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!


Останатите карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11
Метална боја:
Мајка Ми, Татко Ми
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
XM-CN-J123
Поставување Тип:
Никој
Пол:
љубителите'
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
goinhot
Површината Ширина:
3мм
Обликотшема:
Писмо
број:
1pcs

Слични понуди