Откачен Директно Чипка Пред Човечка Коса, Перики Пред Извлечен Косата Бразилецот Чипка Пред Перика Со Бебе Коса Elva Remy Човечка Коса Перика

Откачен Директно Чипка Пред Човечка Коса, Перики Пред Извлечен Косата Бразилецот Чипка Пред Перика Со Бебе

DEN 3160.00
-16 %
DEN 3762.24

Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4


Останатите карактеристики

Протегала должина:
8inches, 10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches, 26inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Материјал:
Човечка Коса
Тип На Објект:
Перика
Направени Метод:
Рака Држел
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Перики Должина:
Долго
Материјал Одделение:
Remy Коса
Текстура:
Откачен Права
Бренд Име:
Elva Коса
Чипка Перика Тип:
Чипка Пред перики
капа големина:
Просечната Големина
густина:
130%
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка

Слични понуди