Мажите Parkas Јакни Мажите Windproof Топло Солидна Боја Маскирани Грб Машки Едноставен Стил Мода Висок Квалитет Одговара Overcoat Големина XL 6XL

Мажите Parkas Јакни Мажите Windproof Топло Солидна Боја Маскирани Грб Машки Едноставен Стил Мода Висок Квалитет

DEN 4507.00
-0 %
DEN 4507.20

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
ifrich
Материјал:
Полиестер,Spandex
Облека Должина:
Долго
Стил:
Повик
Јака:
Маскирани
Пополнување:
Памук
Дебелина:
Стандард
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
57865001
Ткаенина Тип:
Платно
Sleeve Стил:
Редовни
Тежина:
1250g
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Декорација:
Џебови
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
боја:
Црна,Сива

Слични понуди