SUNON SUNON KD1212PTB1-6A 12V 4.8 W 12025 12CM вентилаторот за ладење шасија

SUNON SUNON KD1212PTB1-6A 12V 4.8 W 12025 12CM вентилаторот за ладење шасија

DEN 648.00
-10 %
DEN 720.00

Тековен


Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.
Производ Бренд : Тајван SUNON Електрични Industrial Co., Ltd.
Тип на производ : KD1212 PTB1-6 A
Производ Големина : 120 * 120 * 25 MM
Оперативен Напон : 12 V
Работат на струјата : 0.4 На
Номинална Моќност : 4.8 W
Номинална брзина : 1600 RPM
Имајќи : ТОПКА
Бучава : 29.6 велика британија
Износот на ветрот : 55 CFM
Hydrostatic : 0.06 Инчен-H2 O
Користење на животната средина : -20 ~ 85 °
Век : 50.000 часови
Нето тежина : 155 G


Останатите карактеристики

Бренд Име:
SUNON
Применливи:
Мулти-платформски
Тип Радијатор:
Фан
Финост:
Користи
Услуга:
Друг / други

Слични понуди