Netcosy Нова Сила AC Адаптер за Acer Iconia Tab A510 A701 таблета Полнач

Netcosy Нова Сила AC Адаптер за Acer Iconia Tab A510 A701 таблета Полнач

DEN 441.00
-21 %
DEN 557.76

Тековен

Клучни карактеристики :
Предмет : AC adpater полнач
модел : за Acer Iconia Tab A510 A701 таблета
УСЛУГИ Топла продажба на производи од врвот продавачи Сите нарачки се испраќаат од складишта во 4days Посветен на сервисот за ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА Уживате во мирот на умот со добар пакување и испорака заштита


Останатите карактеристики

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Acer
Број На Модел На:
за Acer Iconia Tab A510 A701
Напон:
12V
Бренд Име:
Netcosy
Објектот:
AC adpater полнач за лаптоп Acer
Модел:
за Acer Iconia Tab A510 A701

Слични понуди