Мулти-Боја 9pcs/set Алуминиум Капчиња Куки Игли за Плетење TPR-Мека Пластика-Рачка DIY Ткаење Занаети Алатки Должина 13.7 cm

Мулти-Боја 9pcs/set Алуминиум Капчиња Куки Игли за Плетење TPR-Мека Пластика-Рачка DIY Ткаење Занаети Алатки

DEN 324.00
-45 %
DEN 589.92

Тековен


Мулти-Боја 9pcs/set Алуминиум Капчиња Куки Игли за Плетење TPR-Мека Пластика-Рачка DIY Ткаење Занаети Алатки Должина 13.7 cm Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Материјал : TPR пластични+Алуминиумски Количина : 1set (9pcs) како на сликата. Прибл : 13.7 cm(5 3/8") Големина : Дебелина : 2.0mm2.5mm3.0mm3.5mm4.0mm4.5mm5.0mm5.5mm6.0mm( 1/8") боја ќе се добие не може да биде како на слики шоу,тие се мешаат поинаку Дебелина : 10мм( 3/8") [1inch = 2.54 см или 1cm = 0.394 инчен] Боја : Мешани Пакет се Вклучени : 1 x 1 Set NO Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.


Останатите карактеристики

Употреба:
плетење
Бренд Име:
QJH
Тип:
Игла За Плетење
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
TPR пластични+Алуминиумски
Пакет:
1Set (9pcs)
Должина:
13.7cm(5 3/8)
Големина:
2.0mm2.5mm3.0mm3.5mm4.0mm4.5mm5.0mm5.5mm6.0mm
боја:
мешани

Слични понуди