2 ПАРЧИЊА Новородено Бебе Деца Бебе Девојки Флорални Блузи Оглавник Возбудува Блуза Кратки Панталони Кратко Тимови Поставите Облека Лето

2 ПАРЧИЊА Новородено Бебе Деца Бебе Девојки Флорални Блузи Оглавник Возбудува Блуза Кратки Панталони Кратко

DEN 204.00
-15 %
DEN 239.52

Тековен


Ние немаме одговорноста за превозот адреса е предвидено погрешно.
Плаќање и Испорака
РОК И УСЛОВИ
Превозот Адреса
Ние САМО ќе брод објектот на вашиот Paypal Потврди Адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ја купите објект.
1 инч = 2.
Купувачот ќе плати се врати превозот цена, без оглед на било какви причини.
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден. Не е исклучок.00 ЧАСОТ (Pacific Time) , во спротивно ние ќе брод на следните работни дена. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, без било communition со . Голема цел ќе се испраќаат преку Приоритет пошта (со следење) автоматски, без никакви дополнителни превозот цена.
Ние ќе процесот на RMA во рамките на 7-14 дена кога ќе примите објект назад. Не е исклучок.
За Повратни Информации
Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 бодови НСД.
Превозот Време / Време За Испорака
Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 5.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте преку Ebay Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.5 cm 18-24 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.5 cm 6-12 Месеци 90 14 см 26 cm 12-18 Месеци 100 15 cm 27.
Купувачот треба брод на друга адреса (не Paypal потврди адреса) треба да се јавите пред да го купи објектот.
Ние ги користиме USPS со Испорака Потврда.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Ние размена/замена точка само ако објектот е во истата состојба како кога ние се испраќаат надвор.


Останатите карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
бебе облека
Материјал:
Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Batik
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Појас
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Полиестер
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува

Слични понуди