Велур Кожа Stitched плетенка на Воланот Покритие за Мерцедес Benz A-Class 2013-2015 Б-Класа 2011-2014 CLA-Class

Велур Кожа Stitched плетенка на Воланот Покритие за Мерцедес Benz A-Class 2013-2015 Б-Класа 2011-2014 CLA-Class

DEN 2453.00
-13 %
DEN 2819.52

Тековен

Производ големина на слика на страницата со детали ќе има некои грешки помеѓу вистинската големина.
Answer : ___________________________ Note : Нашата маска е одговара за вашиот автомобил воланот со оригинални кожа. Ние сме млада генерација.
Ако вашиот автомобил воланот не се оригинални кожа, pls оставете порака на нас кога ќе го поставите цел.
Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот. Ве молиме имајте во предвид вашите специфични модели на автомобили пред да го поставите цел, како и забелешка на кожа/бојата на кожата, линија/бод боја, без разлика дали потребата за напредок во 12 часот. Нашата заедничка цел е да се продаде високо-квалитетни стоки за целиот свет. Ние ќе ви одговори што и решавање на проблемот за што побрзо додека не се задоволни!
"Загреан" е нашиот бренд, па поради тоа воланот не може да се загрее. Ви благодариме Ali Express, ние ќе работиме со Alibaba да се развие, да и се заблагодарам на светот е на купувачите да ни даде поддршка!
Сопственик : Саундерс
Пс : Ако не кажете ни ја вашата дизајн, ние ќе ви го испратиме како првата фотографија!
Велур Кожа Stitched плетенка на Воланот Покритие за Мерцедес Benz A-Class 2013-2015 Б-Класа 2011-2014 CLA-Class capa став volante
Материјал : Велур кожа 1. Ако не кажете ни ја вашата дизајн, ние ќе ви испратиме објект како на првата слика дизајн. Над големина за прирачник плочка мерење, поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3 см грешка на физички. Ние ја прифати за персоналните сопствени , ве молиме кажете ни ја вашата дизајн и идеи. Карактеристики : Избор на Луксузни Велур кожа , удобно, безбедноста, не се лизга, за да се заштити оригинални автомобил, дише, четири постојана температура.


Останатите карактеристики

Боја Име:
Црна бод, Zift бод, Браун бод, бела Полумесечина stich, Сина бод, Црвена бод, Жолта бод, Портокал бод, Бела бод, Custom
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Ширина:
10.2cm
Име На Модел:
за Мерцедес Benz A-Class 2013-2015 Б-Класа 2011-2014 CLA-Class
Специјални Функции:
Личност обичај дел
Бренд Име:
загреано
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
99cm
Материјал Тип:
flannelette
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Дијаметар:
49.5cm
Група туристи:
возачот на автомобилот
Специјални Функции:
Издржливи во употреба
Функција:
Бојата нема да исчезнат за долго време
функција 1:
плетенка на воланот
Тип На Објект:
Тампа не volante не carro

Слични понуди