АКО МЕ Нов Дизајн Златна Боја Австриската Обетки Кристал Накит, Модни Луксузни Шарм Бесконечност Изјава Earring За Жени

АКО МЕ Нов Дизајн Златна Боја Австриската Обетки Кристал Накит, Модни Луксузни Шарм Бесконечност Изјава Earring

DEN 96.00
-40 %
DEN 159.36

Тековен


Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Како да Купите
Чекор 1. Времето, Несреќа, Штрајк Движење и така натаму.
3) Боја Демонстрација - Поради разликата помеѓу секој екран, боја разлики треба да биде постои малку. Ако клиентите сакаат да овозможи побрзо, ве молиме изберете побрзо Изразат опција и љубезно плати изразат такса ако цел вредност е помалку од 150 ДОЛАРИ вкупно.
Имајте на ум : Тоа е купувачот е задолжен да плати на враќање превозот цена.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Плати цел со соодветни плаќање начин. Види детали подолу. Ве молиме испратете го на продавачот порака да се направи јасно колку ќе можеме да се прогласи за цел вредност за вашиот изразуваат парцела за да се избегне Царинската данок.
Чекор 3.
Answer : ___________________________ Note :
1.
ЦЕНТАР ЗА ПОМОШ
За Производите
1) Квалитет Гарантиран - Сите стоки ќе се проверува најмалку два пати пред пакување и испраќање.
4) Големината се Воспостави врз основа на реално вистински мерења на локации, може да биде малку големина разлика грешка, бидејќи на разликата на мерење стандард на Земји. Ние ќе ве информира со меѓународен повик или мејл пред испраќање. Овластување за да се вратите на објектот ќе се издаде.
Чекор 2.
Чекор 5.
Капка Брод Услуга
Нашата продавница обезбеди капка брод услуги за повеќе од 7 години на Ali Express платформа. Виза, Мастеркард, Western Union, Кредитна Картичка, Дебитни картички и Alipay.
5) Накит одржување - ве Молиме прочитајте накит за нега на сликата подолу внимателно.


Останатите карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
АКО МЕНЕ
Обликотшема:
Круг
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
82B411
Материјал:
легура кристално
Стил:
Свадба ,Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода, Панк
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
квалитет:
Добар квалитет
Место на Потекло:
Zhejing Кина(Копно)
Бесплатен превозот :
Цел>10usd Бесплатен превозот
ОДГОВАРА ЗА:
Млади И Зрелост Жени
Подарок за:
Девојка Сопруга и Мајка ми Сестри Свадба сувенири
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
слика

Слични понуди