Домашно милениче Црево Шампон Sprayer Туш Sprayer Црево и Брзо се Поврзете со Showerhead Потоне Спреј

Домашно милениче Црево Шампон Sprayer Туш Sprayer Црево и Брзо се Поврзете со Showerhead Потоне Спреј

DEN 183.00
-20 %
DEN 229.44

Тековен

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Предмет тип : туш главата Материјал : пластични Боја : бела Погоден за : миленичиња куче, мачка Пакетот вклучува : 1 x туш главата
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.1 метри Карактеристики : еден за туш, на други глава може да биде директно поврзан со тапа, лесна за употреба на Погоден за домашни бањи и едноставен отворен оган. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.


Останатите карактеристики

Големина:
one size
Бренд Име:
TAILUP
Материјал:
Пластични
Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
туш главата
Тип:
Кучиња
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.2kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
28cm x 18cm x 10cm (11.02in x 7.09in x 3.94in)

Слични понуди