Автоматска Врата Рака Сензор Прекинувач, Sening Растојание 1-25cm Прилагодливи

Автоматска Врата Рака Сензор Прекинувач, Sening Растојание 1-25cm Прилагодливи

DEN 1200.00

Тековен

Автоматска Врата Рака Сензор Префрлате
Автоматска Врата Рака Сензор Switch Параметрите И Големината
Производ Функција


Останатите карактеристики

Бренд Име:
olide
Уреди со покажувач на далечина:
KT-DA02
моќност:
AC/DC 12-36V
Тековната акција:
115mA
Преглед големина:
113(L)X63(W)X20(H)mm
статички потрошувачка на енергија:
62mA(допир switch)
Модулација го оценувате:
38kHz
Работна влажност опсег:
10-90%RH

Слични понуди