Хром Задните Патници Backrest Плачко Лентата за Багаж Рек Поддршка Полица Подлога За Suzuki Volusia ИС 800 VL800 Булевар C50 M50

Хром Задните Патници Backrest Плачко Лентата за Багаж Рек Поддршка Полица Подлога За Suzuki Volusia ИС 800

DEN 2226.00
-5 %
DEN 2343.36

Тековен


Пакетот Вклучува :
Две челик страна загради
Удобна перница 9 "x6 1/2"
Backrest исправена 14 "
Монтажа на хардвер
Тешки Багаж багажник
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Дали оваа точка одговара на мојот Мотоцикл/Автомобил? Ние ќе листа на правото модели во опис на производот пред купување, ве молиме потврдете Додатоци се одговара за вашиот Мотор.1 на Вашиот satisification и позитивни повратни информации е многу impotant за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Исто спецификација како ОЕМ делови.
Опис :
Backrest (Сиси бар) сет со багаж багажник
Состојба : Нова
Боја : Хром
Fitment :
За Suzuki Volusia ИС 800 (2001-2011)
За Suzuki Булевар C50 (Права 2005-2011)
За Suzuki Булевар M50 (2005-2008 Година)
Направени од високо квалитетен челик и во хром финиш. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната,стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и endhance на satisfication. Доколку имате посебни барања за декларираната вредност, ве молиме да се објасни на нас кога ќе нарачки
Политика За Испорака
Ние брод на светот,освен APO/FPO. Ако сте unsitisfied со точка од која било причина во рок од 3 дена од денот на објектот приемот,ќе може да се врати за наплата(одземање на превозот). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Затоа, поголемиот дел од нашите клиенти не треба да го плати царинските давачки, или само да се плаќаат неколку.и цената на aliexpress не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати од себе, ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми .


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
9inch
Објектот Висина:
6.5inch
Објектот Тежина:
4.1kg
Бренд Име:
Crystearth
Материјал Тип:
Метал & Синтетички Кожа
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Должина:
14inch
Име На Модел:
Volusia ИС 800 Булевар C50 M50

Слични понуди