Домот Мода Накит Сетови Чиста 925 Sterling Silver Бело Злато со Врвен Квалитет Обетки Ѓердан во Собата За Жените венчаница СЕТ

Домот Мода Накит Сетови Чиста 925 Sterling Silver Бело Злато со Врвен Квалитет Обетки Ѓердан во Собата За Жените

DEN 152.00
-34 %
DEN 230.40

Тековен


Должина на Синџирот : 18 Инчи(45cm)
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : сребро 925 ,Кубен Циркони
Количина : 1 Сет( ѓердан +обетки+Синџир)
Боја : Како на сликата шоу


Останатите карактеристики

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Nekclace+Earring
Број На Модел На:
S14001
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Слични понуди