Aismz 3D Испечатени маици Мажите Компресија Кошула Raglan Кратко Sleeve Флеш Cosplay Костим Брз Сува Crossfit Облека Блузи Машки

Aismz 3D Испечатени маици Мажите Компресија Кошула Raglan Кратко Sleeve Флеш Cosplay Костим Брз Сува Crossfit

DEN 528.00
-12 %
DEN 599.52

Тековен


Драг пријател,можете да плаќаат пари од страна на : кредитна картичка/webmoney трансфер/дебитни картички/western union/QIWI Паричник,ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете на овој линк : h ttp : //help.aliexpress.com/payment_method.html
1. Воздухопловната (15-90 Дена за Испорака) (Бесплатен превозот+Следење на број)
2. EMS (10-25 Денови за Испорака со Следење на Број,им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)
3. DHL ( 5-10 Дена за Испорака со Следење на Број,им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)
Исто така Може да го Користите и ПРОЗОРЦИ,Fedex,ТНТ !
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек.
3. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.
4. Откако ќе ги купите, ве молиме да НЕ'Т остави негативен или неутрален повратни информации ако не сте'т примен објект во 90 дена, бидејќи имаме споменато превозот време постојано.
5. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
1. DOA предмети ќе бидат разменети или вратени кога вратени.
2. Купувачот ќе биде одговорен за сите превозот обвиненија и осигурување.
3. Неисправни предмети мора да биде забележано во рок од 7 дена од денот сте го добиле.
Откако добив пакет , ќе рефундирање на вашите пари, ПОБРЗО.
'"


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
AISMZ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Материјал:
Lycra
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Долг Ракав
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Style1:
капетан америка, t-shirt
style2:
tshirt homme
Style3:
бренд за облека
Style4:
компресија кошула
Style5:
суперхерој т кошули
Style7:
т-маица 3d,Tees
style9:
Зимски војници

Слични понуди