2 ПАРЧИЊА/Многу VariCore нови оригинални NCR18650B 3.7 V 3400mAh 18650 литиум батерија за Panasonic+DIY никел парче батеријата

2 ПАРЧИЊА/Многу VariCore нови оригинални NCR18650B 3.7 V 3400mAh 18650 литиум батерија за Panasonic+DIY никел

DEN 308.00
-27 %
DEN 422.40

Тековен

Ограничена гаранција на неисправни предмети (освен предмети оштетени и / или лошо по приемот). Неисправни предмети МОРА да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Гаранција 1. Ние ќе го следи пратката и да ви се backto што е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.
Опис на член Тип на ќелија : Li-ion Батерија тип : NCR18650 B Направени во Јапонија Капацитет : 3400 m Ah Напон : 3. УСЛУГАТА за ПРЕНОС на ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Во СВЕТОТ. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација. Вашето мислење ќе ни ги охрабри да се направи подобро во иднина. Или, можете да изберете да имате замена. Ви благодарам многу!. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние само брод потврдените адреса. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ ЗА ИСТЕЧЕН ГАРАНЦИЈА. НИЕ ЌЕ ги ВРАТИ ВАШИТЕ ВКУПНАТА ВРЕДНОСТ НА ПОБЕДНИКОТ, откако доби објект во нејзината оригинална состојба и спакуван со сите компоненти и додатоци се вклучени, ОТКАКО Купувачот и Продавачот ја откажете aliexpress трансакцијата. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Додатоци доаѓаат со гаранција. Ние ќе ги сноси трошоците за превозот, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.7 V Големина : Ø18mm x 66mm Тежина : 46g ве Молиме проверете ја вашата светилка може да го поддржи мека на допир точка полнење на највисоко превозот на трошоците) и поставете 50% за секој дополнителен објект.


Останатите карактеристики

Замена На Батеријата:
Yes
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
NCR18650B
Бренд Име:
VariCore
Батеријата Број:
2
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Пакет 1
Номиналниот Капацитет:
3400mAh
Големина:
18.4*66mm

Слични понуди