8 Насоки 300 МЕТРИ 500M 1000M JOF ЈП Бела Плетенка Риболов Линија Ткаат Чувствувате Екстремно Силна Суперсила

8 Насоки 300 МЕТРИ 500M 1000M JOF ЈП Бела Плетенка Риболов Линија Ткаат Чувствувате Екстремно Силна Суперсила

DEN 428.00
-10 %
DEN 475.20

Тековен


8 Насоки 300 МЕТРИ 500 M 1000 M JOF ЈП Бела Плетенка Риболов Линија Ткаат Чувствувате Екстремно Силна 100% Суперсила
ПАРАМЕТАР
Предмет : JOF 8 Плетенка 300 метри 500m 1000m Риболов Линија
Должина : 300 метри 500m 1000m
Големина : # 1.0 2.0 3.0 4.0 5.0 6.0 8.0
КГ : 22 31 39 43 52 61 78
Пакет Се Вклучени
1 x Риболов Линија


Останатите карактеристики

Линија Број:
1.0, 2.0, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 8.0
Позиција:
Поток,Резервоар Базен,Езеро,Океанот Рок Fshing,Река,Океан Плажа Риболов,Океански Брод Риболов
Материјал:
Плетенка Жица
Бренд Име:
JOF
Број На Модел На:
W8e
Обликот:
Ниво
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Метри:
300 500 1000
Големина:
1.0 2.0 3.0 4.0 5.0 6.0 8.0
lbs:
22 31 39 43 52 61 78
Бои:
Бела
Теми :
8

Слични понуди