Сара Патка Пријатели Слободно Лето/Есен Памук Ткаенини Круг Јака Мажите Блузи Tees Tee Кошула Смешно Кратко Sleeve Т Кошула

Сара Патка Пријатели Слободно Лето/Есен Памук Ткаенини Круг Јака Мажите Блузи Tees Tee Кошула Смешно Кратко

DEN 589.00
-38 %
DEN 950.40

Тековен

Ние го поздравуваме уметници да ни понудат шема и да добијат пари од продажбата. Ние брод во светот.
Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени.
Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи. Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана. Ние може да обезбеди производот слики за вас.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси.
За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн.
Во Јужна Америка и Африка, тоа обично се потребни 30-60 работни дена. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена.
Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот .
Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување.
Ве молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!
Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место.
Време На Испорака :
Во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена. ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : Сега купуваат 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
YOYLAP
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Печати
Карактеристики:
100% Памук и Обезбедување на Квалитет
боја:
Морнарско Сина,Црвена,Темно Сива,Сива,Виолетова,Црна,Бела,Жолта,Сина,Зелена
SKU:
M2Sarah Патка Пријатели

Слични понуди