10pcs 1 York Ритуал Господар Тајни Советот Masonic Freemason Lapel Pin Значки Ѕидани Метал Занает Глеѓ Brooch и Игли

10pcs 1 York Ритуал Господар Тајни Советот Masonic Freemason Lapel Pin Значки Ѕидани Метал Занает Глеѓ Brooch

DEN 1103.52

Тековен


БЕЛЕШКИ : ние нормално имаме неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за љубезно продолжен за уште 10 работни дена за производство, или u може да се консултирате со нас, дали нејзиниот во парк пред исплата. Ви благодариме : )
. ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ПОРАКА НИ СЕ ЗА ОНЛАЈН СЕРВИС КАКО WHATSAPP, SKYPE.html Превозот : Нормално ние треба 1-7 работни дена за процесот на пратката. ви благодарам многу!
НИЕ, ИСТО ТАКА, ЈА ПРИФАТИ СИТЕ ВИДОВИ НА КОРИСНИЧКИ НАЛОГ ЗА LAPEL ИГЛИЧКИ ЗНАЧКИ, CUFFLINKS, ВРАТОВРСКА БАР, ЃЕРДАН, KEYRINGS, МОНЕТИ И ДР ЗАНАЕТИ И ПОДАРОЦИ., кои барање за дополнителни трошоци. НЕ MOQ, МУЛТИ-НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ. Ние би сакале да брод стоки преку КИНА ПОШТЕНСКИ ВОЗДУХ MAIL, САД, ќе бидат земени e Packet. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот. Плаќање Прашања : Кога у средба плаќање проблеми pls се провери : http : //help. Ние, исто така, поддршка други видови на превозот термини како UPS-от, DHL, TNT, итн. Pls дозволете 0-2mm грешка за различни мерни методи. Можете да ги пратите на вашите производи тука : www. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно. Ако цел е надвор од акциите, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа или да направи наплата или треба да го прошири превозот време за производство . ЗА КОРИСНИЧКИ ЦЕЛ, PLS НИ ИСПРАТИТЕ СКИЦИ и ФОТОГРАФИИ СО КОЛИЧИНИ ЗА НАС ПРОВЕРКА НАЈДОБРА ЦЕНА : -) Топло совети : 1.


Останатите карактеристики

Стил:
Модерна
Тема:
Патриотизам
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Европа
Бренд Име:
HigoRio
Модел:
H071
Masonic:
Lapel Pin
Големина:
1

Слични понуди