волкот коса сликарска четка бели Кинески Calligraphy Тешко Четка Уметност сликарство снабдување

волкот коса сликарска четка бели Кинески Calligraphy Тешко Четка Уметност сликарство снабдување

DEN 1675.20

ТековенОстанатите карактеристики

Тип:
calligraphy пен
Губење на материјал:
Тешко
Бренд Име:
ТАИ HONG YI
Број На Модел На:
ЕЈ-0277
Големина:
28*2*2cm
Спецификација:
Hopper-shaped Brush
Губење на материјал:
волкот коса

Слични понуди