52 инчен LED фан лустери таванот фанови со светла минималистички јадење дневна соба тавански вентилатор со далечински управувач 52SW-5005

52 инчен LED фан лустери таванот фанови со светла минималистички јадење дневна соба тавански вентилатор со

DEN 5700.00
-5 %
DEN 6000.00

Тековен


52 инчен LED фан лустери таванот фанови со светла минималистички јадење дневна соба тавански вентилатор
со далечински управувач 52 SW-5005
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : тавански вентилатор
Модел : 52 SW-5005
Напон : 220 V
Дадената област : 15-25 плоштад
Број на листови : 5 страници
Правец на опрема : 3 датотеки
Боја : Шампањ злато / браун
Контрола тип : далечински управувач
Таванот Фан Категорија : таванот фанови
Сврти нова страница материјал : пластика
Постои обратна функција : да
Користете област : 15-25 ㎡
Дијаметар : 1050mm-1199mm
Бум должина : 10cm-14cm
Пакување големина : 75*30*35cm
Тежина : 10kg
52-инчен дијаметар на перките 132 см; со 10 cm бум висина од околу 40 см, со 36 W три-боја на светлината LED high-end леќа извор на светлина, шампањ злато со дрво, браун со високо квалитетни пластични ножеви.


Останатите карактеристики

Сечилото Боја:
52 инчен далечински злато, 52 инчен далечински браун
Бренд Име:
ZJMZYM
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
сертификација:
CE
Тежина:
10kg
Тело Материјал:
Стакло,ABS,Пластични
Извор На Светлина:
LED
Стил:
Модерна
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
Други
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
52SW-5005
Карактеристики:
Други
големина на ножот:
Други
Заврши:
спреј бои
Број на Светла:
1
Број на Ножеви:
5
Контрола методот:
Далечинска Контрола
Тип На Објект:
Таванот Фанови
Број На Производ:
FD115
Име на производ:
Таванот Фанови
Модел:
52SW-5005
Напон:
220V
Дадената област:
15-25 плоштад
Број на листови:
5 страници
Правец на опрема:
3 датотеки
боја:
Шампањ злато / браун
Пакување големина:
75*30*35cm
Тежина:
10kg

Слични понуди