Голем 12-13mm Црна Монета Круг Природните Слатководни Бисер Лабава Монистра Влакно 14-los725 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

Голем 12-13mm Црна Монета Круг Природните Слатководни Бисер Лабава Монистра Влакно 14-los725 трговија на Големо/мало

DEN 786.00
-38 %
DEN 1267.20

Тековен


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Голем 12-13mm Црна Монета Круг Природните Слатководни Бисер Лабава Монистра Влакно 14"-los725
Опис : Работи : ПРОДАЖБА Голем 12-13mm Црна Монета Круг Природните Слатководни Бисер Лабава Монистра Влакно 14"-los725 Должина/големина : 14inch /бисер 12-13mm Затворач : Нема Облик/ Боја : Монета Круг / Црна S/N : los725 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Соодветен објект Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
qingmos
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Копче
Бисер Квалитет:
A
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
los725
Објектот Тежина:
50g
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Црна
Големина:
12-13mm
Должина:
14
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликот:
Монета Круг
Главниот Камен:
бисер

Слични понуди

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети
  • Обновено

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

1142.40 DEN 1028.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 9*6*6cmБоја : кафенаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треб