мотоцикл задна кочница педалата CB190 проширување не се лизга креативни декоративни 150NK реконструирам додатоци мотоцикл стил дух ѕверот

мотоцикл задна кочница педалата CB190 проширување не се лизга креативни декоративни 150NK реконструирам додатоци

DEN 859.20

Тековен


Име на производ : ДУХОТ на ЅВЕРОТ Сопирачките на Возилото L5 Материјал : T6063 алуминиум легура Производ во боја : црвено црн сребро производот е погоден : Го мери CB190 / 150 NK е погоден, индивидуален модел мора да се испита големина Број на производи : еден Карактеристики : новата форма на сопирачките на возилото, користењето на новите технологии судрат не се лизга дизајн, проширам на одборот, удобно кочница чувствуваат, T6063 алуминиум производство, задебелување панели, индивидуален стил, е новата генерација на вшмукување инструмент


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Нога Почива
Име На Модел:
Алуминиум сопирачките на возилото
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
ДУХОТ ЅВЕРОТ
Објектот Висина:
2.1cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Должина:
6.4cm

Слични понуди