5 Компјутери Дрвени Прстен Накит Екранот Рек Организатор Стојат Конус Форма Носителот

5 Компјутери Дрвени Прстен Накит Екранот Рек Организатор Стојат Конус Форма Носителот

DEN 158.00
-20 %
DEN 198.24

Тековен

5 Компјутери Дрвени Прстен Накит Екранот Рек Организатор Стојат Конус Форма Носителот
Карактеристики : Обична недовршени unpainted дрвени накит екранот стојат организатор носителот рек приказ Погоден за прст прстен, свадба бенд екранот, продавница на мало шоу Совршен за DIY занаети, decoupage, сликарството, боење, varnishing и декорирање, pyrography Спецификации : Материјал : Дрво База Дијаметар : 2.5 cm/0.98" Height : 6cm/2.36" 5cm/1.97" 4cm/1.57" 3cm/1.18" 2cm/0.79" Количина : 5 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакет Содржина : 5 x Прстен Екранот Стојат


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
50g
Производ Карактеристики:
ѕвони на екранот стојат
Број На Модел На:
ewelry Екранот
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
JAVRICK
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува

Слични понуди