Минијатурни Слајд Систем Железнички /Само-Подмачкување На Линеарен Систем Упатство

Минијатурни Слајд Систем Железнички /Само-Подмачкување На Линеарен Систем Упатство

DEN 6720.00

Тековен

Минијатурни Слајд Систем Железнички /Само-Подмачкување На Линеарен Систем Упатство
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
Сите од нашите производи се сопствени направени должина производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или продажба на интернет за да се пресмета точната цена за објектите што треба.
Превозот цена може да се разликуваат врз основа на вашиот вистински предмети потреби, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета испорака такса. Ви благодариме. Купувачи се одговорни за овие обвиненија, ние немаме контрола над она што данок на вашата земја обичај ќе наплаќаат, ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние ќе ви одговориме во рок од 12-24 часа.
Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики, ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн разговор или е-пошта.com
Facebook : www. 2 Wan Дао Патот, Daojiao Таун, Dongguan Сити, Провинцијата Guangdong, Кина 523182
. Исто така, ние ќе ве остават позитивен фидбек.mjunit
Твитер : https : //twitter. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција или сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине било повратни информации, ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин.com/mjunitmarchyu
Aliexpress : www.
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас а исто така ни остави 5 ѕвезди оценка.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
MJ45
Бренд Име:
mjunit
Водич Ширина или Дијаметар:
45mm
Водич Должина:
0~4 милиони

Слични понуди