MQFORU 10 Вибрации Режим Орален Клиторис Бодликава G Место Анален Вибратор Plug Дилдо Водоотпорен Vibrators Интимни Возрасни Секс Играчки за Жени

MQFORU 10 Вибрации Режим Орален Клиторис Бодликава G Место Анален Вибратор Plug Дилдо Водоотпорен Vibrators

DEN 560.00
-30 %
DEN 799.20

Тековен


Производ нето тежина : 120g Боја : виолетова,црна,Црвена роза Материјал : ABS+Силикони Режим на проектот : 2* AAA батерија Предмет тип : жените мастурбацијата вибратор Големина : целата должина 21.2 cm ,вметнете длабочина : 10см ,макс. дијаметар : 3.6 cm Вибрации режим : 10 различни фреквенција Инструкции : 1.Вклучете го задниот поклопец по ротација. 2.Поставете два 7 батерии, а потоа се соберат на задниот поклопец. 3.Притиснете го копчето за работа. 4.Притиснете го копчето "промена на фреквенцијата"копче за да го изберете различни фреквенции. Функција : 1.Мулти-фреквенција на вибрации. 2.Супер силна стимулација на Г-точка. 3.Водоотпорен дизајн. 4.Високо-квалитетна медицинска силикони, безбедно како бебе pacifier.Не-токсични, без мирис, не е лесно да попуштат, полн со флексибилност. Ладно и висока температура, чисти и санитарни. 5.Како дел од вашето тело, кога се користи, чувството за допир како вашата кожа. Дизајн : (како Море ајкула) Пред висока имитација машки glans малку угоре свиткани, лесно да се стимулира Г точката, ви даде најмногу вистински секс искуство, дизајнот на долниот крај како перка,сите круг позиција стимулација на клиторисот, двојно стимулација, па не можете да престанете да answer : ___________________________ Note : Ние сме посветени на заштита на вашата приватност. Не било чувствителни зборовите прикажани на пакувањето.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
GJZDB
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
MQFORU
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
21.2CM*3.6CM
Тип:
Зајакот
боја:
Виолетова,Црна,црвена Роза
Материјал:
ABS+силикони
Режим на почеток:
2* AAA батерија
Вибрации На Чекање:
10 различни фреквенција
Точка име :
Жените зајакот мастурбацијата вибратор
fuction:
Секс Vibrators Vibrating Вибратори
Својства :
Секс Производ/тело Massager

Слични понуди