8-Core 8 Андроид 8.0 DAB+ GPS Навигација Navi Автомобил Мултимедијален CD DVD DVR Радио за ФОЛКСВАГЕН PASSAT CC Passat Multivan T5 Голф 6

8-Core 8 Андроид 8.0 DAB+ GPS Навигација Navi Автомобил Мултимедијален CD DVD DVR Радио за ФОЛКСВАГЕН PASSAT

DEN 21738.72

Тековен


- Поддршка на Google Play Продавницата, можете да даунлоадирате илјадници Апликации од тука, и можете да преземете многу популарни игри
како на пример, Овошје Нинџа, се Хранат Слатки, Лути Птици, Fieldrunner, брзо креирање на 3 D.


Останатите карактеристики

Боја Име:
Црна
Големина На Дисплеј:
8.0
GPS Географска Локација:
Северна Америка, Јужна Америка, Азија, Африка, Европа
GPS тип:
Возилото GPS Единици & Опрема
GPS Navigator со ТФ-Картичка:
No
Специјални Функции:
Екран на допир,DVD Плеер,Радио Тјунер,TV,MP3/MP4 Плеери,Bluetooth,CD Плеер,Мобилен Телефон
Бренд Име:
VANKESEONG
резолуцијата на екранот:
1024*600
Автомобил DVR:
Поддршка,треба да се купи usb камера за да ја користите
OBD2:
Поддршка, треба ELM327 да се вклопи & може да се купи од нас
DAB+:
Поддршка, треба DAB+ Кутија за да ги собере & може да се купи од нас
Огледало Линк:
Поддршка
Оперативен Систем:
Google Android 8.0 Nougat
ПРОЦЕСОРОТ:
Octa Core, 1512MHz Кортекс A53
Панел светлина бои:
8 Панел светлина бои
Google play продавница:
Поддршка

Слични понуди