beler 30530-PRC-003 5S9087 Удар Сензор Одговара За Хонда Граѓански Si 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Акура CSX 2006 S2000 2006 2007 2008

beler 30530-PRC-003 5S9087 Удар Сензор Одговара За Хонда Граѓански Si 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Акура CSX

DEN 546.72

Тековен

Чукам Сензор Одговара За Хонда Граѓански Si 2006-2011 Акура CSX 2006 30530-PRC-003 5 S9087
Состојба : 100% нови Боја : Зелена & Сребрена Материјал : Пластични & Метал Вкупната Големина : прибл.4.4 x 2.6 cm(1.73 x 1.02 инчи)(L x W) Навој Дијаметар : прибл.1.2 cm(0.47 инчи) Производителот Дел Број : 30530-PRC-003, 30530 PRC003, 5 S9087 Број на Порта : 1 Pin Објект се вклучени : 1 x Удар Сензор Компатибилен Со :
Одговара за Хонда Граѓански Si 2006-2011
Одговара за Хонда S2000 2006-2009
Одговара за Акура CSX 2006
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
Производ Димензија :
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршен натпревар за оригинална опрема.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
beler
Материјал:
Пластични & Метал
боја:
Зелено & сребро.
Производителот Дел Број:
30530-PRC-003, 30530PRC003, 5S9087
одговара 1:
за Хонда Граѓански Si 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Се вклопат 2:
за Хонда S2000 2006 2007 2008 2009
Одговара 3:
за Акура CSX 2006
Број На Порти:
1 pin

Слични понуди