НОВИ 1/3 1/4 1/6 BJD SD ДД MSD YOSD Кукла Облека Dew Рамо Слатка Мрачно Облека/Облека

НОВИ 1/3 1/4 1/6 BJD SD ДД MSD YOSD Кукла Облека Dew Рамо Слатка Мрачно Облека/Облека

DEN 1034.40

Тековен

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме & Среќен Шопинг!
.


Останатите карактеристики

Големина:
1 of 6 doll, 1 of 4 doll, 1 of 3 doll, DDM, DDY
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Девојки
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Mfg Серија Број:
Моден
Димензии:
1/4 1/3 1/6
Број На Модел На:
j007200
Материјал:
Платно
Предупредување:
Темна облека, ве молиме да не ги носи за долго.
Тип:
Додатоци
Форма:
1/3

Слични понуди