Црна и Бела Боја Писмо G Везови Бејзбол Капа Мажи Жени Прилагодливи SnapBack Gorras Рамен Гребенот Хип Хоп Улица Шапка

Црна и Бела Боја Писмо G Везови Бејзбол Капа Мажи Жени Прилагодливи SnapBack Gorras Рамен Гребенот Хип Хоп

DEN 190.00
-10 %
DEN 210.72

Тековен


100% Сосема нов и Висок квалитет
Материјал : Памук
Стил : Безбол Капи
Тежина : 130 G
Големина : XL=Прилагодливи Главата Обемот : 55-60cm(7 1/2),Одговара За Повеќето Жени и Мажи
Сезона : Пролет, есен,зима ,лето
1 Боја за да изберете
Пакување : 1*Безбол Капи OPP
Поради светлината и на екранот разлика,објектот боја може да биде малку поинаков од слики,ве молиме да се разбере.Бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.ве молиме овозможи 0-1cm грешка,прирачник за мерење.


Останатите карактеристики

Големина:
55to60cm
Бренд Име:
LANSHITINA
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Шапка Големина:
7 1/4
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Писмо
Рака Тип:
прилагодлив
Број На Модел На:
GH-398
Тип На Објект:
Безбол Капи
Ткаењето метод:
Сатенски
Боја:
G писмо бела
Обработка метод:
Embroider
Капа врвот стил:
КУПОЛАТА
Големина:
Adjustable
Погоден Сезона:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Популарната Елемент:
embroid
Стреи форма:
Yan Пинг

Слични понуди