GKTINOO 2018 Лето Гладијатор Сандали Жените Кристал Оптоварување Мода Жените Чевли Секојдневен Удобно Платформа Женска Сандала

GKTINOO 2018 Лето Гладијатор Сандали Жените Кристал Оптоварување Мода Жените Чевли Секојдневен Удобно Платформа

DEN 1308.00
-50 %
DEN 2616.00

ТековенОстанатите карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Тока
Повод:
Повик
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Горниот Материјал:
Микрофибер
Број На Модел На:
2001 година
Сандала Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
GKTINOO
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Потпетици Висина:
5cm

Слични понуди