Ноктите Rhinestones Studs 3D Помине Уметност Декорација Розово Злато Занитвам Marquise Круг Ѕвезда Круг Плоштадот Триаголник Мешани Додатоци

Ноктите Rhinestones Studs 3D Помине Уметност Декорација Розово Злато Занитвам Marquise Круг Ѕвезда Круг Плоштадот

DEN 37.00
-22 %
DEN 47.52

Тековен


Спецификација :
Кутија Со Дијаметар : Прибл. 6cm
Материјал : Смола
Боја : како на сликата покажува
Пакет Содржина :
1 кутија 3Д Декорација на Нокти
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Декорација на нокти
Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите
Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
НИКОЛ ДНЕВНИК
Број На Модел На:
NEN40331
Количина:
1 кутија
Материјал:
Акрилик
Големина:
Approx. 6cm
Тежина:
10g

Слични понуди