4PCS/МНОГУ супер оган 16340 1300mah 3.7 V литиум јонска батерија батерии за LED светилка, бесплатна испорака

4PCS/МНОГУ супер оган 16340 1300mah 3.7 V литиум јонска батерија батерии за LED светилка, бесплатна испорака

DEN 287.52

Тековен


4 PCS/МНОГУ супер оган 16340 1300mah 3.7 V литиум јонска батерија батерии за LED светилка, бесплатна испорака
Карактеристики :
Новата батерија
Високо квалитетни и издржливи
Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред
Висока густина на енергија, долг живот на батеријата
Оваа батерија е екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди
Спецификации :
Батерија Тип : Li-on батерија
Модел : 16340
Напон : 3.7 v
Капацитет : 1300m Ah
Полнење Време : околу 5hours
Тежина : 17g
Димензии : 5x 1.4 cm/1.97 x 0.55 инчен(H x Д)
Пакетот Вклучува :
4 x 3.7 V 1300m Ah Li-on Батерија


Останатите карактеристики

Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Номиналниот Капацитет:
1300mAh
Бренд Име:
OOLAPR
Батеријата Број:
4
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
16340
Големина:
16*34mm

Слични понуди