MeeGOPad T09 ПРО 4GB/64GB Тип-C Windows 10 Mini PC BOX, Intel х5-Z8350 Двојна Бенд Wifi 2.4 G/5G Gigabit LAN Пресмета Стап

MeeGOPad T09 ПРО 4GB/64GB Тип-C Windows 10 Mini PC BOX, Intel х5-Z8350 Двојна Бенд Wifi 2.4 G/5G Gigabit LAN

DEN 7571.00
-0 %
DEN 7571.04

Тековен

1+Display Port) Dual Band Wifi(802.
За Испорака
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.0&Type C адаптер* x 1 Оперативен Систем Windows10 Домашна Верзија Quad Core Процесор Intel® Atom™ Цреша Трага х5-Z8350 (14 NM) 2 MB L2 Кеш на ПРОЦЕСОРОТ Фреквенција 1.0(моќ) 2 x Стандарден USB 2. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.0 адаптер Текст 100 V-240 V 50/60 Hz Излез 5 V 3А САД Адаптер или Европа Адаптер Вклучен во кутија 1 x Mee GOPad T09 PRO(4 GB/64 GB) 1 x Наполнет 1 x Прирачник за Корисникот 1 x Гаранциона Картичка Димензии (W x D x H) - Тежина Димензии : - Пакет : 0. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.4 G/5 G Gigabit LAN Пресмета Стап
Зборот е Првиот Windows Кутија Со Тип-C (USB3.4 G/5 G wifi) 1000 Mbps Lan Microsoft Lastest оперативен СИСТЕМ : Windows 10 Дома Intel Inside Intel® Atom™ х5-Z8350 Процесор (2М Кеш, до 1. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Mee GOPad T09 ПРО 4 GB/64 GB Тип-C Windows 10 Mini PC BOX, Intel х5-Z8350 Двојна Бенд Wifi 2. Вашата цел адресата МОРА да се Пополни во целосни и точни
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само
5. Фан Голема Брзина Smart Тивка Фан,Некои Звуци на Сврти Фан Во Разумни Граници I/O (Влез/Излез) Пристаништа Тип 1 x-Ц (USB3. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Враќање&Наплата
1.11 a/b/g/n Безжичен Bluetooth 4.


Останатите карактеристики

Пакет:
Нема Лиценциран Win 10, Лиценциран Win10
Тип:
Мини КОМПЈУТЕР
Бренд Име:
MEEGOPAD
Капацитетот На Меморијата:
4GB
Тип:
Pocket PC
Процесор Главниот Фреквенција:
1.44 GHZ-1.84 GHZ
Број На Модел На:
Meegopad T09 Про
Процесор Бренд:
Intel
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Хард Диск Капацитет:
64GB
Употреба:
Мултимедијални
Процесор Модел:
Intel х5-Z8350
Производи Статус:
Акции

Слични понуди