ZDPARTS Автомобил Гума Пневматик Inflator Пумпа Воздушен Притисок Монитор За Мерцедес Бенц W203 W204 W211 AMG Smart Алфа Ромео 159 Mazda 3 6

ZDPARTS Автомобил Гума Пневматик Inflator Пумпа Воздушен Притисок Монитор За Мерцедес Бенц W203 W204 W211 AMG

DEN 683.00
-21 %
DEN 864.00

Тековен


За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
-Мала и убава, Лесно да се носат.
-Се применува за автомобили,гуми на гуми,и топката,и така на надувување,за широк опсег.
ZDPARTS Автомобил Гума Пневматик Inflator Пумпа Воздушен Притисок Монитор За Мерцедес Бенц W203 W204 W211 AMG Smart Алфа Ромео 159 Mazda 3 6
Опис На Производот :
-Гумени брзо, ниско ниво на бучава, со голема ефикасност. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа.1 КГ
Големина : 17. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.5cm
Производ Фотографии :
За превозот
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Може да ја одигра својата итни функција,автомобил гуми наеднаш излегуваат во јавноста кога во автопат,поле,или било каде. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
категорија:
3D
Објектот Ширина:
17cm
дизајн:
Масло Тип Совети
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Модел:
Предупредување Марка
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
Објектот Должина:
17cm
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
ZDPARTS
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
ABS
Објектот Дијаметар:
17cm
Име На Модел:
ChongQiBeng
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Висина:
6.5cm

Слични понуди