100PCS 0805 2012 чип capacitor 62P 68P 75P 82P 91P 100P 50V MLCC 5% ПСИ

100PCS 0805 2012 чип capacitor 62P 68P 75P 82P 91P 100P 50V MLCC 5% ПСИ

DEN 36.00
-6 %
DEN 38.40

Тековен


Ви благодариме за вашата посета!
Имаат добро време!


Останатите карактеристики

боја:
62P, 68P, 75P, 82P, 91P, 100P
Бренд Име:
Х. Т. krqin
Број На Модел На:
0805
Големина:
2.0*1.2
Материјал:
Керамика
Обликот:
SMD
Пакет:
Yes

Слични понуди