ПРОДАЖБА Голема 18mm Пурпурна Круг Морска Школка Бисер pendant Црна кабелот 17-18ѓердан-nec5942 трговија на големо/мало за Бесплатен превозот

ПРОДАЖБА Голема 18mm Пурпурна Круг Морска Школка Бисер pendant Црна кабелот 17-18ѓердан-nec5942 трговија на

DEN 353.00
-38 %
DEN 569.28

Тековен


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Голема 18mm пурпурна Круг Морска Школка Бисер pendant кабелот 17-18"ѓердан-nec5942
Опис : Работи : ПРОДАЖБА Голема 18mm пурпурна Круг Морска Школка Бисер pendant кабелот 17-18"ѓердан-nec5942 Должина/големина : 17-18inch / за 18mm Затворач : moonbeam затворач Облик/ Боја : тркалезна / виолетова S/N : Nec5942 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Појавување на објектот ear435>18mm пурпурна Школка бисер earring Сличен Објект кликнете тука за детали!>повеќе Multicolor Ѓердан nec5931>црна Школка Бисер ѓердани nec5932>браун Школка Бисер ѓердани nec5933>шампањ Школка Бисер ѓердани nec5934>white Школка Бисер ѓердани nec5941>розова Школка Бисер ѓердани nec5942>пурпурна Школка Бисер ѓердани nec5943>Светло розова Школка Бисер ѓердани nec5944>Жолта jade ѓердан кликнете тука за детали!>повеќе Multicolor Ѓердан
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
qingmos
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бисер Форма:
Совршено Круг
Број На Модел На:
nec5942
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
18mm
Функција:
Порака Потсетник
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
18mm
боја:
Виолетова
Обликот:
Круг
Должина:
17-18
Главниот Камен:
Морска школка Бисер
Ѓердани Тип:
Влакно & String Ѓердани
Накит Главен Материјал:
Морска школка Бисер
is_customized:
Yes

Слични понуди