КД-9117C, 30520-РНК-A01 калеми за Палење за Хонда Граѓански 1.8 за CRV 2.0

КД-9117C, 30520-РНК-A01 калеми за Палење за Хонда Граѓански 1.8 за CRV 2.0

DEN 1008.00

Тековен


Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!
Објектот спецификите
Предмет Тип : калеми за Палење
Бренд Име : Cadic БРЕНД
Големина на : 220*170*70 ММ
Тежина : 0.6 kg
Нашите палење серпентина брендови : Cadic и Cheshun (Aosky)
Ние ќе обезбеди висок квалитет и стабилна, навремено палење серпентина за нашите клиенти.Нашите производи се богати со различни, одличен квалитет и стабилна во функција. Добредојдовте на цел !!!
Ние секогаш ќе се земе вашето задоволство што нашиот начело ans се залагам да понуди разумни цени и супериорна производи и да се обезбеди најдобрите услуги, со нашето срце за вас !!!
Пакување & Испорака
Пакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи. Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.
Нашите Услуги
1.Брз одговор за пораки и пораки во рок од 24 часа
2.Професионални барања и гаранција политика по 6 месеци по B/L датум
3.Најбрз испорака до вашата цел, вообичаено 7 дена за воздух цел , 20-30 дена на море цел врз основа на контејнери
ДЕТАЛИ :
Добар квалитет
НИЕ ПОМИНЕ СЕРТИФИКАТИ
ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА SRORE , ЌЕ НАЈДЕТЕ ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ !


Останатите карактеристики

Бренд Име:
KLORY
Материјал:
1
Осветленост Дел Број:
1
Тип:
Отворете Магнетно
Производителот Дел Број:
1
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Палење Тип:
Двојно Цилиндар За Палење

Слични понуди