YJ MoYu AoFu 7X7X7 Stickerless Брзина Загатка Коцка Професионални Пресврт Коцки Cubo Magico Класичен Учење Едукативни Играчки Дете Подарок

YJ MoYu AoFu 7X7X7 Stickerless Брзина Загатка Коцка Професионални Пресврт Коцки Cubo Magico Класичен Учење

DEN 1871.52

Тековен

Ве молиме плаќање во рок од 7 дена по донесување на наредбата.Топла Продажба : Опис На Производот : . Ако не можете да го добиете вашиот објект во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас за помош.Погодна за двете деца и возрасни . Кога празници,може да биде мало задоцнување.Ја активирате вашата фантазија и креативност .Одличен подарок и колектор објект за загатка љубовник Пакет се Вклучуваат : 1 x YJ Mo Yu Ao Fu 7x7x7 Коцка Забелешка : јас, исто така, ја продаде white/black база загатка коцка во мојата продавница. Ние ќе брод пратката во рок од 2 работни дена.Пракса вашиот мозок и да се подобри својата меморија .Компактен и пренослив дизајн за полесно да се носат, играат насекаде каде што сакате . Повратни информации Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ако сакате,можете да ја посетите мојата продавница. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход. Плаќање Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Alipay, Кредитна картичка, Moneybooker, Банкарски Трансфер, Western union. Тоа само ќе ве однесе момент,но тоа.Додава многу на забава во вашиот живот . Обично, Ние ќе брод парцела преку Кина Пост,превозот времето е 10-30 работни дена во зависност од вашата земја. Царина е обврска и одговорност на граѓанинот во вашата земја, така што купувачот треба да бидат одговорни за било каква даночни и царински давачки направени. Дознајте повеќе мозаик на коцка, ве молиме кликнете на линкот подолу :
Сакате да ја посетите Продавницата дома?
Услуга На Клиентите
Испорака На превозот начин добиваме : Кина Пост, Хонгконг Пост, Сингапур Пост, e Packet, EMS, DHL, UPS-от, итн.


Останатите карактеристики

Тип:
загатка коцка
Број На Модел На:
Moyu AoFu 7x7x7
Возраст Опсег:
> 6 години
цел број:
7x7x7
Бренд Име:
TIZUPIN
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Карактеристики:
Мини
Материјал:
Пластични

Слични понуди