32Inch МТ LX1 32 инчен НП Гитара Транспарентен Акрилик Образец Гитара Изработка на Калапи Изглед Звучна Дупка Звук Зрак Локација на Мапата

32Inch МТ LX1 32 инчен НП Гитара Транспарентен Акрилик Образец Гитара Изработка на Калапи Изглед Звучна Дупка

DEN 902.88

Тековен

Ние ќе го оставиме позитивни повратните информации за купувачите што е можно уплатницата, и ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави ни го вашето позитивно повратните информации и 5 ѕвездички по што ги примате вашите предмети. Pls консултирајте се со вашиот локален поштата дали тие се согласуваат или не.
ЗА НАС :
Добредојдовте На Нашата Продавница
1.Секоја година учествуваме во Шангај Меѓународниот Музички Инструмент Саем (Сала E3),Ако вие исто така посета на инструмент изложба, можете да контактирате со нас.Ако ви треба голем број на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас.
ПРОИЗВОД ВОВЕД :
ПРЕДМЕТ : 32inch НП Гитара Мувла
МАТЕРИЈАЛ : акрилик
Дебелина : 5mm
ГОЛЕМИНА : 410mm*340mm*20mm
ТЕЖИНА : 1000 G/Парче
GJKSMB08 : 32inch LX1 тип на гитара,хорда должина 584+2mm
GJKSMB09 : 32inch НП Тип гитара
ВАЖНИ СОВЕТИ :
1. Ако купат еден производ или повеќе хомогена производи , ве молиме да кликнете "Купи Сега" . Ние се надеваме дека можеме да се воспостави долгорочна соработка со музички инструмент компании и ги продаваат во светот. Преку e-пакет, можете да ги следите следење на информации на вашиот објект во врската на www. Ние може продажба во Кинескиот пазар. Ако сакате да го нарачате во големо количество, можете да контактирате со нас , ние ќе ви даде попуст. Ние попуштат долу на лажни и евтини производи. Ако сакате појавување sandpaper .
За Нас :
1. Сите прашања ќе се одговори во рок од 12 часа во работни дена и ние ќе се обидеме најдобро да се одговори во рок од 24 часа за одмор. Ако сакате да се купи повеќе различни производи , ве молиме да кликнете на "Add to Автомобил" , Ова може да се зачуваат некои пакување товар . Добредојдовте на нашата продавница. Ве молиме контактирајте со нас за referrence број, ако сакате да се вратите на некој објект. Нашата компанија име : Qingdao Hongyin Дрво Co. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. можете да ги најдете во нашата продавница .


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Гитара акрилик дефиниција
Тип:
Гитара акрилик дефиниција

Слични понуди